biuro@centrumedukacji.edu.pl | +48 537 333 337

O nas

Centrum Edukacji Wprost powstało z pasji i marzeń, z gotowości do podjęcia każdego wyzwania z pełnym entuzjazmem i zaangażowaniem.

Naszym celem jest promowanie pozytywnego i nowoczesnego podejście do edukacji dorosłych, dzieci, młodzieży i wszystkich osób ceniących rozwój osobisty. Nasze Centrum Edukacji wychodzi na wprost potrzebom i oczekiwaniom współczesnego człowieka. Najważniejsza jest dla nas jakość dlatego bierzemy odpowiedzialność za rezultaty.

Nasza oferta obejmuje szeroki zakres szkoleń specjalistycznych dotyczących komunikacji, złości, przywództwa i coachingu skierowanych przede wszystkim do profesjonalistów pracujących na co dzień z ludźmi w różnych branżach.

Ponadto zajmujemy się także prowadzeniem treningów dla dzieci, młodzieży, rodziców i osób narażonych na wykluczenie społeczne.

Nasze działania prowadzimy na terenie Krakowie i całej Polski. W celu zapewnienia najwyższej jakości proponowanych warsztatów współpracujemy z profesjonalną, doświadczoną kadrą trenerów i organizacjami pozarządowymi.

Wspólnie tworzymy Nową Edukację :)