biuro@centrumedukacji.edu.pl | +48 537 333 337

Sekrety Mocy Porozumienia – warsztat z Martinem Turnauem

Przełam bariery! Poznaj Sekrety Mocy Porozumienia

Zapraszamy na II edycję Kursu z Martinem Turnauem

09-10 kwietnia 2016 r. w Krakowie

Martin Turnau

Praktyczny warsztat, dzięki któremu skuteczna komunikacja i porozumienie z innymi przestaną być dla Ciebie sekretem. W najlepszy z możliwych sposobów – poprzez osobiste doświadczenie nabędziesz umiejętności porozumienia z rodzicami, uczniami, nauczycielami, dyrekcją szkoły oraz innymi osobami w Twoim życiu. Zadaniem kursu jest odkrycie olbrzymiego potencjału komunikacji międzyludzkiej, nawiązanie głębszego kontaktu z innym i komunikowanie własnej myśli z przewidywalnym rezultatem.

Dla wszystkich, dla których komunikacja z innymi jest ważna: nauczycieli, rodziców, dyrektorów, a również małżonków.

TWOJE KORZYŚCI Z UDZIAŁU W KURSIE

Zdjęcie ze szkolenia

 • nauczysz się, jak być bardziej rozumianym
 • będziesz potrafił zaangażować słuchaczy
 • dowiesz się, jak spotęgować efektywność swojego przekazu
 • nauczysz się otwartości na różne punkty widzenia
 • poznasz metody i techniki skutecznego przekazu informacji
 • nabędziesz umiejętności zaangażowania obu półkul mózgowych
 • poznasz różnicę pomiędzy byciem „interesującym” a „zainteresowanym”
 • doświadczysz na sobie mocy emocji w komunikacji
 • będziesz potrafił obserwować mowę ciała i korzystać z wynikających z niej informacji

DODATKOWO DLA KAŻDEGO UCZESTNIKA

Po nabyciu umiejętności i doświadczeń na kursie, otrzymasz od prowadzącego personalną recenzję nagranej wcześniej komunikacji, oraz sugestie zmian. Co więcej, recenzje są nagrane na video i otrzymasz oba nagrania po ukończeniu kursu całkowicie ZA DARMO.

UWAGA! Kurs Sekrety Mocy Porozumienia jest objęty GWARANCJĄ SKUTECZNOŚCI!

Jeśli w dniu ukończenia kursu stwierdzisz, że nie otrzymałeś nauk i doświadczeń wartych, co najmniej kwoty, jaką zainwestowałeś, organizatorzy kursu bezwzględnie i natychmiastowo zwrócą całą kwotę zainwestowaną przez Ciebie w kurs.

TERMIN I MIEJSCE SZKOLENIA:

Zapewniając wysoką skuteczność procesu edukacyjnego i komfort uczestników prowadzimy szkolenia:

 • niewielka grupa ( 12 osób);
 • w wersji dwudniowej (20 godzin dydaktycznych);
 • w zajęciach przeważają formy warsztatowe.

II edycja Kursu:

09-10 kwietnia 2016 r.
Cognity Centrum Szkoleniowe
ul. Dietla 25/5
31-070 Kraków

 

KWOTA INWESTYCJI

450 zł / osobę

W powyższa kwotę wliczony są napoje i przekąski podczas przerw.

Opłatę za udział w szkoleniu należy uiścić przelewem na rachunek bankowy

Dominika Strójwąs Centrum Edukacji Wprost ul. Na Popielówkę 65B/1, 32-087 Zielonki       Alior Bank 26 2490 0005 0000 4500 7770 3894 

nie później niż 7 dni roboczych od otrzymania rachunku, zaznaczając na przelewie nazwę instytucji oraz termin i tytuł szkolenia.

ZAPISY

Liczba miejsc na kursie jest ograniczona. Zapisy przyjmowane są on-line:
e-mail: biuro@centrumedukacji.edu.pl | tel. +48 537 333 337

Informacja o prowadzącym

Martin Turnau - trener, coachMartin Turnau jest szkoleniowcem, trenerem i konsultantem w zakresie komunikacji. Mieszkał trzydzieści lat w Stanach Zjednoczonych, a w swojej karierze zajmował się m. in. sprzedażą i zarządzaniem oraz był wiceprezesem dużej firmy fotograficznej. Rodowity Polak, starszy brat znanego polskiego piosenkarza, po wielu latach spędzonych na Florydzie, potem na Hawajach a ostatnio w Australii, Martin przybył do Polski z misją…

Ostatnie pięć lat w USA Martin zainwestował w bliską współpracę i naukę z Marshallem Thurberem. Wspólnie z czterema partnerami, w 2008 roku Marshall i Martin założyli Global Evolutionary NetWork (GEN). Martin uczestniczył w tworzeniu materiałów edukacyjnych, przygotowywaniu nowych kursów i pracował jako konsultant z klientami korporacyjnymi.

Po powrocie do Polski, Martin założył własną firmę edukacyjno-konsultingową, Turnau Global Consulting.

Celem firmy jest przeniesienie do Europy teorii, metod i narzędzi Marshalla Thurbera, które świetnie sprawdzają się w USA, Azji i Australii. Martin jest autoryzowanym wykładowcą kursów Marshalla Thurbera w Europie.

Informacja o autorze

Marshal Thurber - negocjator, prawnik, wykładowcaMarshall Thurber jest amerykańskim prawnikiem, negocjatorem, pedagogiem, wynalazcą, wizjonerem, biznesmenem i mówcą. Jest twórcą kilkudziesięciu kursów (takich jak Money & You, The Futurę of Business, Success Secrets for the 21st Century,

The Positiye Deviant NetWork, The Essence of Deming, The Accounting Gamę,

Secrets of Powerful Presentations, i Make Change Your Ally), których absolwentami są setki tysięcy osób na całym świecie.

Do uczniów Marshalla zaliczają się także tacy autorzy i wykładowcy jak: Tony Robbins – profesjonalny doradca i autor „Obudź w sobie olbrzyma” oraz „Olbrzymie kroki”; Harv Eker – mówca i wykładowca, najbardziej znany ze swoich bestsellerów „Sekrety umysłu milionera”; Robert Kiyosaki – inwestor, businessman, mówca, autor książki „Bogaty ojciec, biedny ojciec”, który prowadził kurs Marshalla „Money & You”; Jack Canfield – ekspert w dziedzinie motywacji, najbardziej znany z serii kilkunastu książek „Balsam dla duszy”;

Mark Victor Hansen – wykładowca, pisarz; założyciel i współtwórca serii „Balsam dla duszy” i autor książki „Najlepsza reszta życia”

Marshall studiował przez dziesięć lat z Dr. R. Buckminsterem Fullerem a następnie osiem lat z Dr. W. Edwardsem Demingiem. Ten ostatni został uznany przez US News and World Report za jeden z dziewięciu ukrytych punktów zwrotnych w historii świata (wraz z Pawłem Apostołem oraz pigułką antykoncepcyjną).

Nauki Fullera i Deminga stanowię podstawę kursów Marshalla. Czytając kilkanaście książek tygodniowo, Marshall wzbogaca swoje kursy o nauki zawarte w tych najistotniejszych.

Marshall Thurberjest współzałożycielem wyższej szkoły biznesu Burklyn Business School w Vermont, w której doskonalił swoje metody SuperLearningu.

Niektórzy z klientów Marshalla to między innymi: ITT Industries, Sheraton Hotels, US Navy\ Ernst & Young, Panavision, Neill Corporation, Hewlett Packard, GTE, The Neenan Company, Systems West,

Bentley Management Corp., Liberty Helicopters, Columbia Arbśts Management Inc.,

The GAP, Wydawnictwo Książek „Balsam dla duszy”.

 

Trener

Martin Turnau

Trener biznesu, szkoleniowiec, konsultant. Martin Turnau jest szkoleniowcem, trenerem i konsultantem w zakresie komunikacji, który spędził trzydzieści lat w Stanach Zjednoczonych. W swojej karierze Martin był też sprzedawcą, managerem i wiceprezesem dużej firmy fotograficznej. Rodowity Polak, starszy brat znanego polskiego piosenkarza, po wielu latach spędzonych na Florydzie, potem na Hawajach a ostatnio w Australii, Martin przybył właśnie do Polski z misją… Martin zainwestował pięć lat w bliską współpracę i naukę z Marshallem Thurberem, którego uczniami byli też tacy autorzy i wykładowcy jak: Tony Robbins – profesjonalny doradca i autor "Obudź w sobie olbrzyma" oraz "Olbrzymie kroki"; Harv Eker – mówca i wykładowca, najbardziej znany ze swoich bestsellerów "Sekrety umysłu milionera"; Robert Kiyosaki – inwestor, businessman, mówca, autor książki "Bogaty ojciec, biedny ojciec", który prowadził kurs Marshalla "Money & You"; Jack Canfield – ekspert w dziedzinie motywacji, najbardziej znany z serii kilkunastu książek "Balsam dla duszy"; Mark Victor Hansen – wykładowca, pisarz; założyciel i współtwórca serii "Balsam dla duszy" i autor książki "Najlepsza reszta życia" Obecnie Martin założył własną firmę edukacyjno-konsultingową, Turnau Global Consulting. Celem firmy jest przeniesienie do Europy teorii, metod i narzędzi Marshalla Thurbera, które świetnie sprawdzają się w USA, Azji i Australii. Martin jest autoryzowanym wykładowcą kursów Marshalla Thurbera w Europie.