biuro@centrumedukacji.edu.pl | +48 537 333 337

Martin Turnau Kurs Sekrety Mocy Pozrozumienia

Przełam bariery! Poznaj Sekrety Mocy Porozumienia

Zapraszamy  Kurs z Martinem Turnauem

Martin Turnau

Praktyczny warsztat, dzięki któremu skuteczna komunikacja i porozumienie z innymi przestaną być dla Ciebie sekretem. W najlepszy z możliwych sposobów – poprzez osobiste doświadczenie nabędziesz umiejętności porozumienia z rodzicami, uczniami, nauczycielami, dyrekcją szkoły oraz innymi osobami w Twoim życiu. Zadaniem kursu jest odkrycie olbrzymiego potencjału komunikacji międzyludzkiej, nawiązanie głębszego kontaktu z innym i komunikowanie własnej myśli z przewidywalnym rezultatem.

Dla wszystkich, dla których komunikacja z innymi jest ważna: nauczycieli, rodziców, dyrektorów, a również małżonków.

TWOJE KORZYŚCI Z UDZIAŁU W KURSIE

Zdjęcie ze szkolenia

 • nauczysz się, jak być bardziej rozumianym
 • będziesz potrafił zaangażować słuchaczy
 • dowiesz się, jak spotęgować efektywność swojego przekazu
 • nauczysz się otwartości na różne punkty widzenia
 • poznasz metody i techniki skutecznego przekazu informacji
 • nabędziesz umiejętności zaangażowania obu półkul mózgowych
 • poznasz różnicę pomiędzy byciem „interesującym” a „zainteresowanym”
 • doświadczysz na sobie mocy emocji w komunikacji
 • będziesz potrafił obserwować mowę ciała i korzystać z wynikających z niej informacji

DODATKOWO DLA KAŻDEGO UCZESTNIKA

Po nabyciu umiejętności i doświadczeń na kursie, otrzymasz od prowadzącego personalną recenzję nagranej wcześniej komunikacji, oraz sugestie zmian. Co więcej, recenzje są nagrane na video i otrzymasz oba nagrania po ukończeniu kursu całkowicie ZA DARMO.

UWAGA! Kurs Sekrety Mocy Porozumienia jest objęty GWARANCJĄ SKUTECZNOŚCI!

Jeśli w dniu ukończenia kursu stwierdzisz, że nie otrzymałeś nauk i doświadczeń wartych, co najmniej kwoty, jaką zainwestowałeś, organizatorzy kursu bezwzględnie i natychmiastowo zwrócą całą kwotę zainwestowaną przez Ciebie w kurs.

TERMIN I MIEJSCE SZKOLENIA:

Zapewniając wysoką skuteczność procesu edukacyjnego i komfort uczestników prowadzimy szkolenia:

 • niewielka grupa ( 12 osób);
 • w wersji dwudniowej (20 godzin dydaktycznych);
 • w zajęciach przeważają formy warsztatowe.

KWOTA INWESTYCJI

450 zł / osobę

W powyższa kwotę wliczony są napoje i przekąski podczas przerw.

Opłatę za udział w szkoleniu należy uiścić przelewem na rachunek bankowy

Dominika Strójwąs Centrum Edukacji Wprost ul. Na Popielówkę 65B/1, 32-087 Zielonki       Alior Bank 26 2490 0005 0000 4500 7770 3894 

nie później niż 7 dni roboczych od otrzymania rachunku, zaznaczając na przelewie nazwę instytucji oraz termin i tytuł szkolenia.

ZAPISY

Liczba miejsc na kursie jest ograniczona. Zapisy przyjmowane są on-line:
e-mail: biuro@centrumedukacji.edu.pl | tel. +48 537 333 337

Informacja o prowadzącym

Martin Turnau - trener, coachMartin Turnau jest szkoleniowcem, trenerem i konsultantem w zakresie komunikacji. Mieszkał trzydzieści lat w Stanach Zjednoczonych, a w swojej karierze zajmował się m. in. sprzedażą i zarządzaniem oraz był wiceprezesem dużej firmy fotograficznej. Rodowity Polak, starszy brat znanego polskiego piosenkarza, po wielu latach spędzonych na Florydzie, potem na Hawajach a ostatnio w Australii, Martin przybył do Polski z misją…

Ostatnie pięć lat w USA Martin zainwestował w bliską współpracę i naukę z Marshallem Thurberem. Wspólnie z czterema partnerami, w 2008 roku Marshall i Martin założyli Global Evolutionary NetWork (GEN). Martin uczestniczył w tworzeniu materiałów edukacyjnych, przygotowywaniu nowych kursów i pracował jako konsultant z klientami korporacyjnymi.

Po powrocie do Polski, Martin założył własną firmę edukacyjno-konsultingową, Turnau Global Consulting.

Celem firmy jest przeniesienie do Europy teorii, metod i narzędzi Marshalla Thurbera, które świetnie sprawdzają się w USA, Azji i Australii. Martin jest autoryzowanym wykładowcą kursów Marshalla Thurbera w Europie.

Informacja o autorze

Marshal Thurber - negocjator, prawnik, wykładowcaMarshall Thurber jest amerykańskim prawnikiem, negocjatorem, pedagogiem, wynalazcą, wizjonerem, biznesmenem i mówcą. Jest twórcą kilkudziesięciu kursów (takich jak Money & You, The Futurę of Business, Success Secrets for the 21st Century,

The Positiye Deviant NetWork, The Essence of Deming, The Accounting Gamę,

Secrets of Powerful Presentations, i Make Change Your Ally), których absolwentami są setki tysięcy osób na całym świecie.

Do uczniów Marshalla zaliczają się także tacy autorzy i wykładowcy jak: Tony Robbins – profesjonalny doradca i autor „Obudź w sobie olbrzyma” oraz „Olbrzymie kroki”; Harv Eker – mówca i wykładowca, najbardziej znany ze swoich bestsellerów „Sekrety umysłu milionera”; Robert Kiyosaki – inwestor, businessman, mówca, autor książki „Bogaty ojciec, biedny ojciec”, który prowadził kurs Marshalla „Money & You”; Jack Canfield – ekspert w dziedzinie motywacji, najbardziej znany z serii kilkunastu książek „Balsam dla duszy”;

Mark Victor Hansen – wykładowca, pisarz; założyciel i współtwórca serii „Balsam dla duszy” i autor książki „Najlepsza reszta życia”

Marshall studiował przez dziesięć lat z Dr. R. Buckminsterem Fullerem a następnie osiem lat z Dr. W. Edwardsem Demingiem. Ten ostatni został uznany przez US News and World Report za jeden z dziewięciu ukrytych punktów zwrotnych w historii świata (wraz z Pawłem Apostołem oraz pigułką antykoncepcyjną).

Nauki Fullera i Deminga stanowię podstawę kursów Marshalla. Czytając kilkanaście książek tygodniowo, Marshall wzbogaca swoje kursy o nauki zawarte w tych najistotniejszych.

Marshall Thurberjest współzałożycielem wyższej szkoły biznesu Burklyn Business School w Vermont, w której doskonalił swoje metody SuperLearningu.

Niektórzy z klientów Marshalla to między innymi: ITT Industries, Sheraton Hotels, US Navy\ Ernst & Young, Panavision, Neill Corporation, Hewlett Packard, GTE, The Neenan Company, Systems West,

Bentley Management Corp., Liberty Helicopters, Columbia Arbśts Management Inc.,

The GAP, Wydawnictwo Książek „Balsam dla duszy”.

Trener

Dominika Strójwąs,